Modeláž nehtů, manikúra

Manikúra

Základní manikúra obsahuje dezinfekci rukou, zastřižení nebo zapilování přírodních nehtů do požadovaného tvaru, změkčení kůžiček a jejich následné zatlačení, masáž prstů s použitím olejíčku a nakonec vitamínový krému.

Japonská manikúra  P-SHINE

P-SHINE je čistě přírodní vyživovací metoda pro vaše vlastní nehty. Výrobky používané pro P-SHINE metodu neobsahují žádné syntetické chemikálie. Principem této metody je leštění nehtů a vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Základními látkami jsou: bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5. Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavější, nerostoucí nehty. Jelikož je principem P-SHINE leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Po zaleštění přírodních látek speciální leštičkou na nehet se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, protože nehet získá vysoký lesk. Tato technika je vhodná i pro muže. P-Shine není určen jen ženám. Také mužům poslední dobou stále víc záleží na upraveném vzhledu rukou a  P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

Jak často na P-SHINE docházet?

Pro udržení výživných vlastností P-SHINE se doporučuje aplikovat 1 – 2 krát do měsíce.

Modeláž nehtů

Čisté a krásné ruce jsou součástí přispívající k pěstěnému  vzhledu každé ženy. Pokud ženě její vlastní nehty nemohou narůst do požadované délky nebo pokud nejsou dostatečně silné, lze tento problém vyřešit aplikací umělých nehtů. Vlastní nehet lze prodloužit buď nanášením  gelů. Umělý nehet aplikujeme vždy tak, aby vypadal přirozeně a nebránil v růstu vlastnímu nehtu.

Umělé nehty se používají v těchto případech:

 1. pro zakrytí zlomených nebo poškozených nehtů
 2. pro zlepšení vzhledu velmi krátkých nebo špatně tvarovaných nehtů
 3. pro překonání zlozvyku okusování nehtů
 4. pro ochranu nehtů před třepením nebo lámáním

Vzhledem k tomu, že vaše nehty neustále rostou, doporučujeme max. po 3 týdnech nehty opět odborně ošetřit a doplnit.

Na co si dávat pozor:

 • při velkém úklidu používejte gumové rukavice
 • při mytí okenních rámů pozor na náraz
 • při razantním ždímání hadru na podlahu, nebo prádla
 • při otvírání a zavírání šuplíků, skříní a dveří, využijte klouby prstů
 • na používání nehtů při obouvání! – použijte obouvátko, na to bylo vynalezeno
 • při stlaní a převlékání ložního prádla a zasouvání je za matrace
 • na mráz v zimním období – noste dostatečně teplé rukavice
 • POZOR! v sauně mohou nehty pálit, rychle se zahřejí na teplotu v místnosti

Toto jsou letité zkušenosti žen, které nehtovou modeláž vyzkoušely již před Vámi.

Občas se to stane každé z nás. Nezapomeňte, že nehty stále rostou a proto se včas objednejte na doplnění i tak předejdete nežádoucímu zlomení

GEL – LAK

Inovativní gelový lak na nehty se používá přímo na přírodní nehty jako klasický lak, ale nechá se navíc vytvrdit UV-lampou (stejně jako vrstvy gelu při aplikaci gelových nehtů). Specifický je právě svou jednoduchostí aplikace, vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Zářivý lesk gel-laku vydrží až 3 týdny

Aplikace gel-laku

Proces aplikace je ve srovnání s nanášením gelových nehtů rychlejší a jednodušší. Přírodní nehet se ošetří jako při klasické manikúře bez použití změkčovačů. Nanese se vrstva základního (čirého) gel-laku a nechá se 2 minuty  v  UV lampě, poté se aplikuje barevný UV gel – lak v 1 nebo 2 tenkých vrstvách, opět každá vrstva vytvrzená v UV lampě 2 minuty a pro konečný lesk a fixaci se nanese základní gel – lak, který se vytvrdí v UV lampě 4 minuty. Nakonec se pomocí čističe gelu setře výpotek. Celá aplikace trvá cca 50 min.